Holky, hlavně vy, které máte rády módu, dnes to bude něco pro vás! O tom, že v Brně máme celkem hodně zúžený výběr, co se módních obchodů týče tak nějak víme všechny, někdo si s tím málem vystačí, jiní jsou náročnější. Jde tu spíše o kvalitu, kdo hledá kvalitu, těch obchodů tady je opravdu pramálo. Ale naštěstí se nám Brno hezky oživuje a obchody se otvírají nové.

V centru teď můžete najít nový butik Vanity fashion, který nabízí kombinace různých značek italského šarmu. Tento styl je mi hodně blízký, většinou jde o nadčasový kousky, který mám v šatníku po mnoho let a pokaždé když je vezmu na sebe, tak se líbí.

Abych vám nefotila jen věšáky, tak jsem si na sebe oblíkla, to co mě právě zaujalo a snažily jsme se zkombinovat různé barvy a materiály. Je fajn, když si v zimě vyrazíme i v nějakých barevnějších kombinacích než jen černé, kterou hodně z nás preferuje.

V obchodě najdete italské módní značky jako Mangano, Roberta Biagi, Vigolo, Motel, Anysia a další. Plus autorskou značku Vanity, kterou vytváří sama majitelka, můžete si tak nechat ušít různé módní kousky na míru. Velkou výhodou butiku je služba upravení oděvů, pokud vám nějaký model úplně nesedne, dá se upravit přímo na vás.

Sama za sebe vám napíšu, že tu najdete moc pěkný kousky v příjemných materiálech, které jsou ideální na denní nošení a budete v nich okouzlující. Jen si vybrat to v čem vyniknete zrovna vy! Myslím, že toho nebude málo a až butik navštívíte nejradši byste si odnesly všechno.

Vanity fashion store najdete na Vachove 5.

Vanity fashion/ web

Vanity fashion/ facebook