Miluju svatby! To svoji už mám dávno za sebou, ale každý rok se rozplývám nad kolekcemi nových svatebních šatů, aranžmá květin, který se v dnešní době dělají a samozřejmě sweet barem, protože jsem přes  kokina:) Před jedenácti lety takový výběr rozhodně nebyl.

Výběr šatů je teď fakt velikej a na půjčení jsou nádherný kousky. Byla jsem se podívat ve svatebním salonu MOMENTY a rozhodla jsem se, že vám pro představu pár modelů nafotím. Možná vám tento článek bude takovou inspirací, že se pro jedny z nafocených šatů rozhodnete. Já bych je brala hned:)

Vyzkoušela jsem čtyři modely, každý úplně jiný, přesto krásný, jednoduchý a pohodlný. Všechny šaty, které jsem zkoušela byly moc pohodlný, až jsem z toho byla překvapená. Šaty nebyly těžké, takže pohyb není omezený a na parketu tu můžete pořádně rozjet!:)

Dokonce jsem si oblíkla i jedny šaty pro nevěsty s těhu bříškem. Můžete mě vidět s fejkovým bříškem a nevypadá to tedy vůbec zle. Nevěsta s bříškem je náhodou krásná záležitost!

Opět tady platí pravidlo, že v jednoduchosti je síla a krása! Mně osobně se jednoduché šaty líbí moc, kdybych si teď mohla vybrat, z těchto bych si určitě vybrala, i když by byl boj který, protože jsou krásný všechny! Holky, moc vám výběr nezávidím:)

Salon MOMENTY najdete kousek od Brna v Tišnově. Pohodlně si zaparkujete před salonem a vyzkoušíte šaty v moc hezkým prostředí. Salon je jeden z nejhezčích, který jsem měla možnost vidět.

MOMENTY/ facebook

MOMENTY/ web