Do zpráv mi chodí hodně dotazů na různá místa, která bych doporučila. Spadají do nich i místa vhodná ke svatbám.

Není jich málo, ale taky jich není moc. Většinou nechcete místa přímo v Brně, ale zase ne moc daleko.:) Pokud však chcete opravdu něco s puncem romantiky a ještě k tomu v hezké přírodě musíte si zajet trošku dál. V okolí jsou nádherný místa, který jsou pro svatbu jako stvořený. Někomu stačí málo, dává přednost vesnickému stylu, někdo má rád luxus.

Dnes vám dám tip na tři místa, která podle mě patří k jedněm z nejhezčích a žádaných míst v poslední době. Znáte to, sto lidí, sto chutí, ale možná se budou líbit právě vám a rozhodnete se pro svůj den D na jednom z nich.

Hodějovický Mlýn

Překrásný místo, který se nachází asi hodinku z Brna na Vysočině. Je ukryto mezi malebnými kopci Pelhřimovska. Samotný mlýn se nachází hned u rybníka s nádherným výhledem a nezapomenutelnou atmosférou. Tady je to opravdová pohádka.

K dispozici je restaurace s padesáti místy, nádvoří s možností osmdesáti míst a penzion s dvanácti stylovými pokoji. Jako specialitu Vám nabízí ryby z vlastního chovu, které si můžete vlastnoručně nachytat.

Více na webu Hodějovický Mlýn

 

Stodola Suška

V poslední době jsou hodně oblíbené stodoly! A sama musím uznat, že je to velká paráda. Něco málo přes hodinku z  Brna máme úžasnou stodolu Sušku. Kousek za Znojmem na osamoceném místě si můžete dopřát svatbu, která pojme hodně hostů. Na klidném místě a v báječným prostředí. Obřad můžete mít venku, ale i vevnitř. S výzdobou se tady dá vyhrát.

Občerstvení tu probíhá formou cateringu přímo od Sušky a ubytování mají taky svoje.

Více info na Stodola Suška

 

Chateau de Frontiere

Chateau de Frontiere neboli Hraniční zámeček se nachází asi půl hodiny z Brna, kousek od Valtic. Součástí je čtyřhvězdičkový hotel a restaurace Essens. Obřady se odehrávají v zahradě přímo před zámečkem, který je teď nově rekonstruovaný. Je to mimořádně hezké a romantické místo, které se jen tak nevidí s výhledem na rybník.

V restauraci výborně vaří, ochutnáte tu hlavně pokrmy z lokálních surovin v moderním pojetí.

Více info na Chateau de Frontiere

 

Každé z těchto míst je svým způsobem ojedinělé, ale všechny mají společnou pohádkovou atmosféru. Asi bych nevěděla které vybrat:)