Přehoupli jsme se do roku 2018, když jsem si o tomto roce chtěla přečíst něco víc, tak se mi hned v prvních řádcích objevilo, že tento rok, je rok pod vládou Venuše, tedy lásky. A co to znamená? To asi všichni uvidíme, nechme se překvapit!:) Já tu pro vás dnes mám pozvánku na akci, která se bude věnovat hlavně oslavě lásky a to svatbě.

19. a 20. ledna se ve FAIT GALLERY odehraje jeden z největších svatebních veletrhů na Moravě! Čeká vás tady nad sto vystavovatelů, kteří nabídnou vše, co je k takové svatbě potřeba. Ať už jde o svatební šaty, snubní prstýnky, květinovou výzdobu, pánské obleky, catering, dorty, sweet bary, svatební fotografie, vizážistky a mnoho dalšího.

Na programu je i nespočet módních přehlídek, kde můžete vidět nové kolekce svatebních šatů právě od vystavovatelů, svoji přehlídku tu bude mít i Osmany Laffita, sourozenci Ponerovi a nebo brněnský návrhář Miroslav Michael Knot. Rozhodně se bude na co dívat!

Chystají se pro vás soutěže, kde budete moci vyhrát hodnotné dary od partnerů. Třeba snubní prstýnky od známého brněnského šperkaře Korbičky nebo třeba zapůjčení svatebních šatů v hodnotě 30.000Kč a další výhry, který by se vám na váš den D určitě mohly hodit!

Veletrhem bude provádět Eva Decastelo a tváří veletrhu je čerstvě zasnoubená Nikol Moravcová, která se tu podělí o své zážitky z připravované svatby a ukáže se i v roli modelky.

Veletrh se koná ve Fait Gallery, ve Vaňkovce 2, vedle obchodní galerie Vaňkovka.

Pátek 19.1. 2018 15 – 19hod

Sobota 20.1. 2018 10 – 18hod

Vstupné 100,-Kč/os na místě v hotovosti. Pro prvních 50 návštěvníků každý den malý dárek a welcome drink.

Děti do 12let ZDARMA, dětský koutek s hlídáním a zábavou.

Brno Svatební Veletrh/ web