Pomalu, ale jistě se nám blíží květen, který je považován za lásky čas! Pro mě jeden z nejkrásnějších měsíců v roce, možná i proto, že jsem se v květnu narodila, ale hlavně proto, že je venku tak nádherně, všechno kvete, všude to voní a my můžeme svůj volný čas konečně trávit venku.

gentics-content

V květnu máme hned několik svátků. Ten první připadá už na 1.máj, kdy je zvykem svou lásku políbit pod rozkvetlým stromem, aby neuschla a tím dalším je svátek matek, který se slaví 8. května. Hned několik důvodů obdarovat svoji drahou polovičku a maminku nějakým krásným dárkem.

gentics-content 1

K této příležitosti můžete právě teď ve Swarovski na Svoboďáku vidět a koupit krásný šperky. Oslavuje se tam totiž Mother’s Day. Myslím, že volbou šperku Swarovski nikdy nešlápnete vedle. Ať už vyberete nějaký na každodenní nošení nebo větší extravagantní šperk.

gentics-content 2

Mně se úplně nejvíc líbí jemný prstýnky, kterých je tu na výběr hodně. Jsou to prstýnky, které se dají nosit každý den a hodí se téměř ke všemu, takže každý den si na vás vaše láska vzpomene, jak si ho bude nasazovat. No není to romantika?!:)

imageIMG_6120 IMG_3260 IMG_3261

Super dárkem jsou i praktický věci, jako propiska nebo flashka, samozřejmě se vše blýská na dálku, tak jak to my máme rády!:)

5.5. bude ve Swarovski Brno speciální event věnovaný maminkám, k nákupu dostanete i dárek, tak to nepropásněte. Určitě uděláte radost a to je nejvíc!

Swarovski Brno sídlí na náměstí Svobody 13

Swarovski Brno/facebook