Když blyštivé šperky, tak od šperkařské značky Swarovski. My v Brně je můžeme chodit obdivovat na Svoboďák. Pro mě už dost nebezpečné místo, protože vždycky když se jdu podívat, co je nového, tak se mi tam samozřejmě něco líbí a většinou neodejdu s prázdnou. Je to skvělé místo na nákup dárků. Všichni víme, že když takovým šperkem obdarujeme ženu, tak se jí rozsvítí oči. Takže když řeším nákup dárku třeba pro mamku a kámošky, jdu se sem vždycky mrknout.

Nejvíc se mi líbí asi jejich prstýnky. Mají nápad, dají se kombinovat a krásně se blyští. Nikdy je na ruce nepřehlédnete!

image image

Rozplývat se nově můžeme nad kolekcí, kterou pro Swarovski navrhl Jean Paul Gaultier, známý svými extravagantními prvky. Ani v této kolekci tomu není jinak, ale musím uznat, že se moc povedla. Na první pohled vás zaujme. Nejsou to sice šperky na běžné nošení, ale jakmile je nasadíte, tak sto pro upoutáte pozornost, je to čistá elegance.

image image image image image image

Ještě jsem pro vás nafotila pár krásných kousků, které mě padly do oka a věřím, že se budou líbit i vám. Jsou to ty, co se budou dát nosit k čemukoliv a radost vám budou dělat dlouhou dobu. Takový ten nadčasový design, co neomrzí.

image image image image image image

Z těch posledních náušnic jsem totálně paf, vypadají totiž naprosto dokonale. Pokud na ně máte odvahu, vyzkoušejte je! Já už jedny podobné doma mám a když je příležitost neváhám je provětrat.

Všechny tyto šperky Swarovski můžete koupit na náměstí Svobody 13

Swarovski Brno/ facebook