Brno čeká sladká událost SweetPark, tak si o ní pojďme něco napsat!

Sladký festival se odehraje na Malé Americe v sobotu 19.10. 2019 od 10 – 19 hodin.

SweetPark je 4. pokračování oblíbeného festivalu Cakefest, s rozšířeným sortimentem na vše jen trošku sladké. Chyběli vám palačinky, vafle, donuty a třeba i zmrzlina. Letos bude všechno!

 

Pozvání přijali přední brněnské podniky, těšit se můžeme na nový podnik Lisolette, oblíbené Kafe & Kobliha, Le Vafle se svým nabombeným vaflovým combem, Judyth Sweet Art se svojí sladkou dílnou a skvělými makronkami.
Dorazí i Sisters Cafe, které nedávno dělali dort i pro Lukáše Hejlíka. Nebude chybět i kvalitní pekařství a perníkářství. Těšit se můžete i na dezerty ze světa. A to třeba na skvělé řecké dezerty nebo vietnamské koblížky.

 

Součástí bude i 2. ročník Open Day sestřičky Wedding Parku. Možná to ještě nevíte, ale na Malé Americe proběhlo už více než dvě desítky svateb. Vedle sladkého festivalu ve druhé vedlejší hale uvidíte, jak vypadá svatební den ve všech 4. ročních období. Nebude chybět ani nevěsta se ženichem, DJ a pořádný sweetbar. Pro prvních 50 hostů je připraveno šampaňské a něco k zakousnutí.

 

SweetPark – nejsladší brněnský festival