Zkuste na chvíli zapomenout na shon a atmosféru, která kolem nás panuje a pojďte si užít se svojí drahou polovičkou relax a příjemné chvilky.  Společně si vychutnejte klid, vůní olejů a šikovné ruce thajských masérek. Ano, právě tohle jsou ty chvilky na které často zapomínáme a které nás dokážou v tomto období takzvaně nakopnout.

Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, které ale pro tuto příležitost samozřejmě nejsou zásadní, takové chvilky se mají zažívat kdykoliv chcete. Můžete tuto masáž darovat a užít si tak společný čas.

 

 

V Zenergy je pro párové masáže určená speciální místnost, kde je pro tuto příležitost vytvořena příjemná atmosféra a dostatek pohodlí pro vás oba. Vybírat můžete ze spousty druhů masáže. Můžete zvolit stejný typ masáže nebo každý jinou, vhodné je ale zvolit stejnou délku masáže.

 

 

Pokud toužíte po opravdové relaxaci, která vás oba uvolní, pak doporučuji masáž Zen. Je to kombinace olejové masáže a přikládání nahřátých bylinných balíčků, kdy teplo proniká hluboko do svalů. Krásně je uvolní a prohřeje. Nahřáté bylinné balíčky jsou přikládány na energetická centra těla tak, aby teplo působilo do jeho hloubky, uvolnilo napětí a ulevilo od bolesti. Procedura také účinně zklidňuje mysl.

To je můj tip na hodící se masáž v tomto zimním období. Takový způsob rozmazlovaní si přece zasloužíme všichni.:)

Zenergy najdete na ulici Křenová 8, je součást Wake Up Wellness Hostelu.

Zenergy/ facebook

Zenergy/ web