Tentokrát bych Vám chtěla představit TOP produkty, které používám pro svoji hřívu!

Čas od času vyzkouším něco nového, ale tohle jsou už dlouhou dobu moje nej…

Můj popis Vám pro přehlednost rozdělím na péči o vlasy a styling:

 

Péče

Šampóny a kondicionéry se snažím měnit, protože se říká, že si vlasy „zvyknou“ na určitý přípravek a vy pak už nevidíte ten rozdíl.

Vždy si vybírám šampón i kondicionér od jedné značky i řady, ať to má ten správný účinek a efekt.

Ale k šampónu a kondicionéru od firmy Davines se vždy vracím!

Kosmetika Davines je italská přírodní vlasová kosmetika.

 

1.Davines Ol Shampoo – absolutně zkrášlující šampon

Tento šampon je výhra pro mé suché, kudrnaté vlasy. Má hutnou, krémovou konzistenci, která můj vlas dokonale vyživí. Tento šampon obsahuje výtažek z Roucou oil (oreláník barvířský), který je velmi bohatý na beta karoteny, má restrukturalizační účinky na vlasy a podporuje jejich růst.

davines-oi-shampoo

2.Davines Ol Conditioner – absolutně zkrášlující kondicionér

Bez kondicionéru nedám ani ránu, je to snad ten nejdůležitější přípravek pro mé vlasy. Kdybych ho nepoužila, tak mám vlasy do sebe zacuchané, prostě bych vůbec nemohla vyjít z domu:) Stačí nanést na vlasy a nechat tak 3 minuty působit. Pokud jsou mé vlasy hodně vysušené od sluníčka a dostaly tím zabrat, dělám si z kondicionéru zábal, a to třeba i na 30 minut. Ten výsledek potom stojí za to! Ale většinou na něj není čas. Vlasy jsou po něm hebké, zářivé, viditelně vyživené, krásně se rozčesáváji. Kondicionér  obsahuje stejný výtažek jako šampon + meruňkové máslo, které vlas hydratuje, zkracuje dobu vysoušení a chrání vlasy před teplem.

kondicioner davines

3. Davines Ol/ Olej – absolutně zkrášlující elixír

Tento produkt je opravdová špička, je to nejprodávanější produkt od firmy Davines. Stačí dvě kapičky tohoto oleje a vaše vlasy zažijí naprostou extázi:) Používá se jak na vlhké vlasy před foukáním, kdy zabraňuje zacuchání a krepatění, tak na suché. Působí proti volným radikálům a má intenzivní antioxidační účinky.  Bonusem je, že zkracuje dobu vysoušení. Říká se, že dává vlasům nový život.

davines olej

Vlasovou kosmetiku Davines objednavám: E-SHOP DAVINES

4. Milk Shake od firmy z.one concept – vyživující ochranná krémová pěna

Svým vlasům dopřávám opravdu hodně. Toto je další výživná bomba, takzvaná „šlehačka“ na vlasy. Je to bezoplachový kondicionér. Mléčné proteiny zlepšují strukturu vlasu, což je pro suchý vlas a ještě k tomu kudrnatý, opravdu důležité. Obsahuje speciální zvláčňující složky, které dodávají dlouhodobou hydrataci a Integrity 41 zaručuje stálost barvy. Na ručníkem osušené vlasy si dávám tak velikost ořechu, protože pěna je fakt silná…

Objednávám u kadeřnice.

milk shake

 

Styling

Bez stylingu bych se taky neobešla, kdyby ho nebylo, tak mám opravdu velké „afro“. Své vlásky musím trošku více zkrotit, a to se mi daří dvěma přípravky, které používám už více jak 10 let. Wella mi několikrát za tu dobu změnila balení i název přípravku, ale vždy jsem ho našla:)

1. Boost Bounds od Welly

Je to krémová pěna pro tvarování vln. Já ji nanáším jen k hlavě, kde mi „zkrotí“ vlasy, které si pak nedělají, co se jim zachce. Má střední stupeň fixace.

Tužidlo můžete koupit nejvýhodněji na eshopu PARFUMS.CZ, zde odkaz: PARFUMS.CZ/WEB, PARFUMS.CZ/FACEBOOK

wella-professionals-wet-boost-bounds-penove-tuzidlo-pro-vlnite-vlasy___6

2. Design Curl od Selective

Tento přípravek je ojedinělý, ještě jsem nic podobného od jiné firmy nenašla. Jednu dobu byl totiž nedostupný, tak jsem byla nucena zkoušet jiné produkty, ale bez úspěchu… Je to taková modelační tekutina, něco jako vodový gel. Stačí velikost hrášku a moje vlny se krásně rozdělí. Používám ho na vlhké i na suché vlasy pro dotvarování. Další den, když si chci vlasy upravit, stačí namočit ruce a promačkat vlasy, přípravek se hned aktivuje. Takže nemusíte přidávat a přidávat každý den, proto pak vlasy nepůsobí těžce a splihle.

Objednávám: HAIRMARKET

design_curl

Kudrnky, poradíte mi nějaké další bezva produkty na lokny?