Zřejmě už nastal čas, kdy začínáte přemýšlet nad dárky pro své blízké, někteří jedinci je mají už dokonce i koupené a zabalené! Abych se přiznala, tak já mezi ně teda nepatřím, něco málo už mám, ale převážnou část začínám kupovat až teď.

Hodně z vás si ani neví rady, co pořídit, čím byste udělali radost. Mohla bych vás dnes navést na fajn dárek pro dámské osazenstvo. Každá z nás si ráda odpočine a nechá se zkrášlovat. Proto je tu možnost Beauty Day v Sensualité Beauty!

Když darujete Beauty Day, darujete dotyčné osobě čas pro sebe, relax, zkrášlování. I to je někdy potřeba. Je pravda, že času sobě samotným v běžném životě moc nevěnujeme. V nabídce je hned několik variant těchto Beauty days a nebo si ho můžete nechat vytvořit přímo na tělo. Vy ho nadělíte ve formě poukazu nebo vlastně pardon, Ježíšek ho nadělí!:)

A co vlastně takový Beauty Day obsahuje?

Na výběr máte z několika služeb jako je kosmetické ošetření, různé masáže, manikúra, pedikúra, tělové ošetření, střih vlasů, kůra na vlasy a další. Můžete si vybrat už z nabízených dárkových poukazů, které najdete tady nebo, jak už jsem zmínila, poskládat Beauty Day podle sebe.

Věřím, že mnoha ženám by takový dárek udělal radost. Budou hýčkány a užijí si svůj den krásy! Ať už je to maminka, kamarádka, manželka, sestra, všechny si ho zaslouží.

Poukaz můžete objednat přes eshop nebo přímo v salonu, který najdete na Cejlu 107, kde i pohodlně zaparkujete.

Sensualite Beauty/ web