Jsem tu s dalším tipem na dárek! Tento dárek je vhodný pro všechny, kteří překročili věk 25. No jo, zlatých náct nám bylo jen chvilku a raz dva se to přehouplo do věku, kdy jsme se osamostatňovali, budovali, a teď už jsme z toho hlavně moudří!:)) Ale je to krásnej věk, to musím podotknout. A vy co máte ještě těch náct, vy můžete být ještě chvilku v klidu:)))

Když darujete Incacollagen, darujete zdraví a krásu. Tento doplněk stravy je 100% čistý mořský kolagen. Sama mám s ním výborné zkušenosti, které v podstatě předávám dál. Incacollagen užívám s přestávkami asi 3 roky. Teď si delší dobu přestávku nedělám. Chtěla jsem vědět, jaké budou výsledky, když ho budu užívat dýl než jsem zvyklá. Pro mě až překvapivé, ale nemám takové bolesti zad jaké jsem měla, a to jsem navíc ani nemohla poslední měsíce cvičit. Cvičení mi vždy pomáhá. V tuto roční dobu bych už celkem šílela bolestí zad. Je to znatelně lepší.

O zlepšení kvality pleti, vlasů, nehtů jsem se přesvědčila už i v kratším intervalu užívání. Takže teď si vyloženě libuji.

A proč je kolagen vlastně pro nás tak důležitý?

Nejen že hluboce hydratuje naši pleť, zvyšuje elasticitu pokožky, vyhlazuje drobné vrásky a tím zpomalí proces stárnutí pleti. Ale i zesvětluje pigmentové skvrny, pomáhá vyhladit celulitidu i strie. Vysoce účinný je i proti rozšířeným cévkám a v neposlední řadě je vhodný na pohybový aparát.

Incacollagen je jemný prášek, který si zalejete vodou a vypijete. Praktické je i jeho balení, kdy máte mini sáčky, které můžete vzít s sebou kamkoliv.

Pro moje čtenáře je domluvená spešl cena. Přidávám kupón, kde se vše dozvíte. Tento kupón si můžete uložit a objednávat si na něj, když budete potřebovat.

Do objednávky přímo na Incacollagen.cz je potřeba zadat kód, který vidíte na kupónu, bude vám odečteno 140kč , k tomu získáte dopravu zdarma a vitamín C, který se doporučuje užívat s kolagenem pro lepší vstřebávání.

Incacollagen/ web