Určitě už všichni přemýšlíte čím obdarujete na Vánoce svoje drahé polovičky, tatínky, bratry, tchány a další mužské osazenstvo. Většinou je to docela oříšek, sami nám neřeknou co by chtěli a trefit se jim do vkusu to taky není jen tak! No a po několika letech vám už asi i dochází nápady.

Nedávno jsem vám psala, že máme v Brně moc hezkou destilérku Little Urban Distillery, kde seženete i prvotřídní brněnský gin! Tak co tentokrát zvolit dárek v tomto stylu?

Pro tuto příležitost jsou přichystány krásný balení ginu se skleničkami, nebo různé dárkové balení. Vychutnat si tak můžete Little Urban London Dry Gin ze sady designových skleniček z produkce sklárny Rückl v Nižboru v několika designech.

Pro ty, kdo by chtěli darovat zážitek, je tu možnost darovat řízenou degustaci nebo třeba poukaz na výrobu vlastního ginu, kde můžete nahlédnout i do samotné poctivé výroby ginu.

Jak taková řízená degustace vypadá? Ať víte, co darujete a nedáváte zajíce v pytli?!

V průběhu degustace přímo v prostředí destilérky se seznámíte se všemi kategoriemi ginu a dostanete tak dostatek informací, které vám pomohou rozpoznat druh ginu a zařadit ho. Seznámíte se s historií výroby ginu, případně i toniků a všechny vzorky budete mít možnost porovnat. Prostě budou z vás skoro ginoví profíci! Průvodcem vám bude majitel Little Urban Distillery. Ochutnávka je plánovaná na dobu dvou hodin, ale většinou se často protáhne!:) V průběhu degustace je podáváno i občerstvení. Maximální počet účastníků je šest.

Přímo na webu Urban Distillery je eshop, kde najdete plno hezkých dárkových sad a právě poukazy. Odkaz dávám pod článek!

Little Urban Distillery/ web