Mám pro vás tip na výborné kosmetické ošetření luxusní přírodní kosmetikou Jean D Estrées. Byla jsem ho vyzkoušet minulý týden u své kosmetičky a bylo to výborný, voňavý relax. Pro ty z vás, které preferujete přírodní cestu, tak neváhejte a vyzkoušejte. Myslím, že budete příjemně překvapené.

S řadou So Nature, která se o vás postará během celého ošetření, vás laboratoře Jean D Estrées zvou do té nejčistší přírody, která potěší všechny vaše smysly. Nechejte se unést přírodní vůní a delikátními texturami.

DSC_2504

Všechny aktivní složky produktů této řady jsou přírodního původu a neobsahují žádné chemické konzervační látky, nebo-li parabeny. Jako konzervant je zde používán přírodní zimolez.

Ošetření se začíná klasicky, odlíčením, vyčistěním pleti ultrazvukem, úpravou obočí a pak už následuje jen relax…  Můžete si vybrat ze dvou sér so nature, poté vám kosmetička nanese oční krém, následuje masáž olejíčkem so nature a nakonec speciální esenciální krémová maska, do které se ještě pro větší účinek kápne sérum a vyšlehá se do pěny.  Na závěr se aplikuje ultra-svěží krém, který je zapracován navíc infračerveným světlem. Celé ošetření trvá něco málo přes hodinku.

DSC_2510

Řadu So nature si můžete užít jako ošetření v salonu a nebo se pro domácí péči nabízí tři naprosto skvělé produkty :

Ultra-svěží požitkový krém – jemný krém podporující detoxikaci a okysličení pokožky, účinně působí proti známkám stárnutí, skvěle hydratuje, vyhlazuje strukturu pleti a chrání pleť před znečištěním.

Unikátní péče o oči a rty – jako čerstvá smetanová maska … vyhlazuje oční okolí a zpevňuje kontury rtů. Okamžitě odstraňuje známky únavy. Obsahuje organický zelený čaj, který je výborný antioxidant a vitamín B, který pleť naopak vyživuje, podporuje hojení a zamezuje vzniku dalších vrásek.

Ultra – reparační sérum Synergie rostlinných a esenciálních olejů, 100% organických, dává tomuto séru výjimečné léčivé vlastnosti. Optimálně vyživuje, hydratuje a podporuje regeneraci buněk. Obsahuje například šípkový olej a olej z Maruly, který obsahuje 4 x více vitamínu C jako pomeranč.

100% ingrediencí v této řady jsou přírodního původu a 61,5% pochází z ekologického zemědělství.

DSC_2519

Co víc by si Vaše pleť mohla přát ?!

Běžte vyzkoušet, budete nadšené ! Kdo už má produkty doma, nebo vyzkoušel v salonu, to určitě potvrdí.

Cena za ošetření je 1 300,- Kč, ale já jsem pro vás vyhandlovala cenu lepší! S heslem Lifestylebrno si můžete užít tuto salónní péči za 999,- a na domácí péči máte navíc 10% dolů.

Kosmetický salon Veroniky Mrázové/ web