Holky, spousta z vás mi píše do zpráv, jestli bych vám dala tip na kadeřnici popřípadě kadeřnictví!

Po koronové pauze se totiž už několik kadeřnic ani do práce nevrátilo, a tak hledáte a zkoušíte. Vím, jak je pro nás důležité mít krásné vlasy a věřte mi, že vám rozumím, proto mám pro vás dnes jeden takový tip.

Vzhledem k tomu, že si nejen ve službách potrpím na kvalitu, tak u mě občas odpověď  chvilku trvá, než jsem si jistá, že vás pošlu do správných rukou.

 

 

Kadeřnictví MM Hair Care na Dominikánském náměstí má dlouholetou tradici a nabízí vám kompletní péči o vaše vlasy. Ať už potřebujete jen střih a barvu, nebo vytvořit krásný účes na společenskou akci, dokáží tu s citem poradit. 

 

 

Melíry, barvy, střihy, se vším vám tu poradí, dokáží vyzdvihnout to nejlepší,  a tak abyste se cítily samy dobře a ve své kůži.

 

 

Jak už jsem se dozvěděla, letos a asi i následující sezónu frčí přirozené odstíny. Žádná extrémní extravagance, ale vracíme se  zpátky k sobě. Pro mě velká příjemnost, přirozenost se mi líbí nejvíce a taky bych řekla, že se nejlépe udržuje. V tomto vám také poradí v kadeřnictví, aby byla vaše starostlivost o vlasy, co nejjednodušší. Tak jako by to mělo být všude, si tu zakládají na individuálním přístupu. Když budete spokojené vy, budou i oni.

Co teď frčí úplně nejvíc je balayage! Balayage  je založena na správné a přesné technice, kdy kadeřník barví jednotlivé prameny téměř nebo pár centimetrů od kořínků ke koncům. Vytvoří se tak přirozený vzhled, který připomíná zesvětlení sluncem.

 

 

V MM Hair Care pečují o vlasy kosmetikou L’Oreal Professionnel, spousta z vás ji vyhledává. Samotnou péči si můžete koupit i k domácímu použití, produkty jsou v salonu k zakoupení. Kadeřníci vám samozřejmě poradí s výběrem, co je právě pro vaše vlasy to nejlepší.

 

MM Hair Care/ web

MM Hair Care/ facebook