Dnes pro vás budu mít tip na výlet kousek od Brna. Radost budou mít hlavně ti z vás, kdo máte rádi víno a věřím, že se vás najde dost!

Je tomu teprve pár dní, co se ve Velkých Pavlovicích otevřela Galerie vín. Zrovna v období vinobraní je to skvělá příležitost pro návštěvu. V nabídce je více než 70 vín od těch nejlepších moravských vinařů. V současné době je zastoupeno kolem 20 vinařství. Vybrat by si měl tedy každý.

Majitelé se inspirovali myšlenkou Salonu vín ve Valticích, chtěli tak vytvořit prostor, kam budou moci lidé přijít kdykoliv během roku a ochutnat vína z blízkých vinařských oblastí.

Můžete tak navštívit místo spolu s přáteli, kteří mají rádi dobré víno, jídlo a společnost. Vychutnat si tak opravdovou chuť Moravy, místní gastronomii, ve sklípku se budou degustovat nejlepší vína, těšit se můžete na vyhlášený domácí velkopavlovický chleba, luxusní paštiky a ke kávě si můžete dát dezerty od místních cukrářek.

Součástí galerie je vinný bar s kavárnou, který nabízí místo pro posezení nebo třeba prostor pro uspořádání oslav. V areálu je i devět ubytovacích apartmánů, takže tu můžete i přespat.

Zakoupit si můžete časově omezenou vstupenku, budete tak mít možnost ochutnat kterékoliv z vystavených vín. Množství vzorků, které sami ochutnáte tak závisí pouze na vaší chuti. Výhodou je, že si přímo na místě můžete víno rovnou zakoupit.

Blíží se Vánoce a vy přemýšlíte jaké dárky pořídíte? Máte doma milovníka vín? Pak dárkový poukaz do Galerie vín není vůbec špatný nápad!

Galerie vín Velké Pavlovice/ web

Galerie vín Velké Pavlovice/ facebook