Krásky, hlavně vy, které řešíte v létě pigmentové skvrny, mám pro vás tip!

Institut Esthederm má novinku v oblasti péče právě o pigmentové skvrny. Jsou to tónované krémy Photo Reverse. Osobní zkušenost mám s tímto netónovaným krémem a pro pleť v létě není lepší ochrany, teda aspoň já jsem nic lepšího zatím nenašla. Nemusím se bát vyjít na sluníčko. S touto péčí si sluníčka můžete užívat, a přesto vám nabídne dokonalou ochranu. 

Je to sluneční péče, která zesvětluje pigmentové skvrny i při pobytu na slunci. Odstraňuje pigmentové skvrny a zároveň chrání pleť před slunečními paprsky. Na tento krém se už nepoužívá žádný krém s SPF, vše je obsaženo ve PhotoReverse krému.

S tímto produktem je pleť chráněná před sluncem a zároveň se bělí již vzniklé pigmentové skvrny.

V nabídce jsou dvě barvy, jedna světlejší, taková spíše rozjasňující než krycí, řekla bych, že bude sedět většině z nás. Dělá hezký projasněný vzhled pleti. Druhá je tmavší a spíše pro ty, kdo mají rádi opálený vzhled pleti. Osobně bych asi potřebovala smíchat tyto dva odstíny, už jsem to zkoušela a barva pro mě byla nejpřijatelnější.

Krémy mají lehce krycí schopnost, připomínají mi BB krémy, tak pokud vám tento styl BíBíček vyhovuje, budete nadšené!

Mám osobní zkušenost s netónovanou verzí a moc doporučuji. Není to tak, že by se člověk vůbec neopálil. Já si krém vezla s sebou na Bali a do Dominikánské republiky, kde jsem se s tímto krémem v obličeji hezky opálila. V podstatě ho teď používám už pravidelně, protože jsem měla lehké pigmentové skvrnky na obličeji, které se nám podařilo během účinného kosmetického ošetření a produktů, odstranit. Díky ošetření a následné péči, do které spadá i tento krém už mě žádné pigmentovky netrápí.

 

Tady v Brně můžete krémy vyzkoušet a zakoupit v Esthederm Brno.