Jak už jste si určitě všimli, od minulého roku se v módě začaly velmi často objevovat transparentní neboli průhledné kousky a tento trend stále pokračuje. Je to trend, na který byste měli mít aspoň trošku „koule“. Jde tu totiž leccos zkazit. Tyto průhledné svršky by měly působit sexy a půvabně, nikoli lacině.  A v tom je to kouzlo.

Nejvíc oblíbené jsou černé topy nebo body, které se hodí na společenské akce a večírky. Ale znáte to, méně je více, proto i tady bych se řídila tímto heslem. Nemusíte mít komplet odhalující průsvitný top, ale stačí jen detail, proužek nebo odhalující dekolt. Hezká kombinace je s krajkou, která může být taky lehce transparentní. Tento prvek vypadá moc dobře a elegantně.

Průsvitnost mnoho z nás bohužel odrazuje. Pokud se necítíte, vezměte pod top jednoduše tílko nebo tričko.

Na večírky je můžete nosit na holé tělo, ale nezapomeňte vždy s kvalitním spodním prádlem! Vršky doplňte o elegantnější modely, třeba úzké kalhoty nebo pouzdrovou sukni, aby celkový outfit nepůsobil laciným dojmem.

Nadčasovou investicí do vašeho šatníku ve formě průhlednosti bude určitě košile, to je základ. Pokud zvolíte lehkou šifonovou košili, můžete si ji vzít na téměř každou akci. Záleží, co k ní zvolíte, jednou to může být pouzdrovka, podruhé rifle. Když si pod ni vezmete jednoduché tílko ve stejné barvě nenarušíte tak celkový dojem a jedinečnost košile.

Černá je sexy, bílá zase něžná, záleží na vás kterou zvolíte! Ale aspoň to zkuste!