Začala nám doba večírků, za chvíli období plesů a vy budete určitě hledat někoho, kdo by vám udělal krásný společenský účes a třeba i líčení. Ono najít někoho šikovného není jen tak, však to znáte!

V Browbaru, kam chodím na úpravu obočí začala dělat jedna slečna naprosto dokonalé účesy! Takový ty, které vidíte na fotce a chcete je mít taky! Teď je vaše šance:) Umí zaplétat nádherné copy na různé způsoby, ať už samotný nebo do drdolu a vše vypadá moc dobře. Nejvíc teď letí styl účesu boho, takže nic moc komplikovaného.

I když už klasické drdoly moc neletí, tak drdoly z copů jsou naopak velmi oblíbené. Účes si můžete nechat dozdobit i různými doplňky, to už záleží na domluvě a fantazii.

Co se týče líčení, tak vám slečna Kristýna může vytvořit i úžasný makeup. Z toho, co jsem měla možnost vidět, tak bylo líčení moc povedené. Jde vidět, že Kristy má pro líčení cit a dokáže poradit, jaký styl líčení se k dané společenské události hodí. Věřím, že finální výsledek bude podle vašich představ a budete se cítit skvěle. Vždy je lepší si domluvit konzultaci předem, právě proto, aby vše bylo podle vašich představ.

The Brows Salon Brno sídlí na Stránského 28.

The Brows Salon Brno/ facebook