K létu jednoznačně patří i perfektně upravené nožky! Takže se nebojte ukázat to, co je po zbytek roku jinak ukryto. Sandálky, žabky a všechny otevřené boty dokáží vaše zanedbávání odhalit.

Pokud s nimi máte trable a trápí vás suché a popraskané paty, tak si to nenechávejte pro sebe a šup na pedikúru. Oloupaný lak na nehtech nevypadá taky příliš hezky. Však si uvědomte, když kolem vás někdo projde a vy vidíte neupravené nohy, jak to na vás působí..

image

Jak nejsnáze docílíte krásných nožek? Pravidelnou pedikúrou, zastřiženými nehty a samozřejmě dokonale hydratovanou kůží v oblasti chodidel. Za pedikúrou se můžete vydat do kosmetického salonu, tak jak to dělám já.

Dopřejte svým nohám relax, který určitě potřebují.

Chodím na pedikúru do salonu Weekend, kde používají moji oblíbenou značku ORLY, která je na přírodní bázi. Během ošetření Spa Orly vám bude dopřán peeling, zábal a masáž nohou. Na závěr si můžete vybrat z velkého množství krásných letních barev, a oživit tak své nehty lakem na nehty ORLY Epix, který vydrží i 3 týdny.

image

Pokud chcete ladit, tak nepodceňujte ani nehty na rukou a zvolte stejnou barvu. O ruce je potřeba se starat celý rok, ale to vy víte. Jsou totiž ukazatelem toho, jak se o sebe staráme.

image image

SPA Beauty Salon Sensualite najdete na ulici Cejl 107 s pohodlným parkováním ve dvoře.

SPA Beauty Salon Sensualite/ FB

SPA Beauty Salon Sensualite/WEB