Jak to bude letos na podzim vypadat v oblasti módy? Stačí nakouknout do výloh obchodů a na nové kolekce a asi vám je jasné, co letos pofrčí! Spíše než džíny letos vládnou sukně, to je první zajímavý poznatek a hlavně to bude o kůži. A když už jsme u sukní, tak vedou pouzdrovky. Lichotící střih padne většině z nás a vypadají skvěle.

 

 

Kůže je vidět už několik sezón, nejdříve se vkrádala pomalinku v různých detailech, ale tentokrát to bude o celých outfitech. Prostě a jednoduše se bude nasazovat druhá kůže a to převážně v černé barvě. Ano, uniformou letošního podzimu bude kožený černý outfit. Někdo si v kůži libuje, někdo ji zase nemůže vystát. Patřím mezi ty, kteří už doma pár kousků mají, ale přehánět to nebudu, všeho s mírou.

 

 

V obchodech můžete vidět všechny možné svršky z kůže a koženkového materiálu, sukně, kraťasy, kabáty, šaty, bundy, na výběr tedy rozhodně máme!

Černá barva je univerzální a dá se s ní doslova hrát, může být elegantní, romantická, ale také rockerská.

 

 

Jak je známo, černá zeštíhluje, to ale neznamená, že si máte vybírat obtáhnuté modely. Volnější střihy naopak působí ležérně a dokáží schovat, co je potřeba.

Nechcete být komplet v černé? Stačí zvolit doplňky jiných barev a oživit, dodají celkovému vzhledu šmrnc.