Vánoce jsou tu za dva týdny a hodně z nás si ještě láme hlavu nad dárky. Možná vás dnes nasměruju a vyřešíte si dárky pro mužský osazenstvo u stromečku. Spojíte tak příjemný s užitečným.

Brněnský barber shop MR FOX už jsem vám představovala, co nám může nabídnout pro muže teď na Vánoce? Spoustu dárků…

MR FOX už má v Brně dva barber shopy. Jeden je v centru vedle dopravního podniku a druhý v mrakodrapu AZ Tower. Každý měsíc pod profi rukami barberů projde více než 650 mužů. Užijí si tu kompletní péči o vlasy i vousy. Pokud byste rády darovaly tuhle péči, o které si myslím, že je to takový zážitek a vystoupení ze stereotypu všedního dne, kupte dárkový poukaz. Většinou si naši pánové takovou službu sami nedopřejí, ale určitě si ji zaslouží aspoň jednou vyzkoušet. Zjistí tak, že jde o příjemnou službu a možná si zde konečně najdou svého kadeřníka a barbera v jednom.

MR FOX se za svého téměř dvouletého fungování snaží dělat osvětu, co se pánské péče týče. Do dnešní doby stále přetrvává spousta nesmyslných předsudků. Z tohoto důvodu také právě odstartoval jejich interaktivní eshop, který dokazuje, že pánská péče dokáže být efektivní, jednoduchá a především mužná! Mnozí se totiž stále domnívají, že když se o sebe „více“ starají, tím myslím třeba úpravu vousů, je to pořád divný. Ne není, nemusíte být hned šampón, protože se o sebe staráte. Díky jednoduchým schématům na eshopu muž uvídí, že to zvládne sám doma, jsou tu i videa, kde vidíte, jak se který produkt používá a na co je dobrý. Je to moc hezky zpracovaný, mrkněte na to!

V dnešní době, kdy vidíme jednoho hipstera vedle druhýho, jeden je povedenej, jde vidět, že o sebe dbá, ale druhýmu vousy trčí na všechny strany, tak to fakt moc dobře nevypadá. I porost si zaslouží určitou údržbu, aby vypadal především čistě! Daleko líp se dívá na chlapa, když má upravený vousy, vlasy, nehty. Nemusí to vůbec přehánět, o to tu jde, stačí pět minut. Pokud si osvojí pár triků s pomocí kvalitních produktů určených k úpravě vlasů a vousů, pak je to hračka.

Vy tu tím pádem můžete pro svoji drahou polovičku pořídit i tyto produkty. Na interaktivním eshopu poznáte, co je vhodný právě pro něj! Všechny produkty, které jsou uvedené na eshopu v MR FOX používají jak na klienty, tak je sami pánové mají doma. Najdete tu výhradně anglické značky MURDOCK a Penhaligon’s. V nabídce jsou produkty na vlasy, vousky, holení do hladka a exkluzivní parfémy. Produkty jsou velmi koncentrované a používají se v malém množství, vydrží tedy mnohem dýl než běžný a nepříliš kvalitní produkty z drogerie.

Veškerý produkty jsou k vyzkoušení a zakoupení osobně na barbershopu na Novobranské 20. Nebo si je můžete objednat v pohodlí domova na eshopu a vyzvednout v MR FOX osobně.

Věřím, že někomu by takový Jěžíšek určitě udělal radost!

MR FOX/ web/ eshop

MR FOX/ facebook