Za necelý měsíc tu máme Vánoce, tak si myslím, že už se pomalu můžeme ladit!:) A přemýšlet, jak si to letos na Vánoce vyladíme doma! Tu správnou vánoční atmosféru doma vykouzlí různé doplňky a dekorace.

 

 

Sami určitě víte, jakou pohodu doma navodí třeba jen praskající krb, když se k němu přidají svíčky a nějaká dekorace, samozřejmě vínečko, tak je hned líp na světě! Obzvlášť v předvánočním shonu, kdy se každý večer těšíme domů do klidu.

 

 

Mám pro vás krásnou inspiraci z showroomu Marek Obadal, který najdete v Brně na ulici náměstí 28. října 14. Právě teď v období Vánoc je showroom kouzelný! Návštěvu moc doporučuji. Mně se velmi jejich styl líbí. Najdete tu doplňky převážně z přírodních materiálů a barev. Tedy nic divokého, jak vidíme v různých obchodech, kde to na nás bliká ze všech stran a čím větší kýč, tím líp.

 

 

V interierovém studiu jsou k dostání doplňky, které nejsou přeplácané. Jak se říká, v jednoduchosti je krása. A právě takové dekorace a doplňky vám vydrží po několik sezón. Já svou sbírku každý rok o něco doplním.

 

 

Už několikátý rok jsou oblíbenou dekorací krásné lucerny, a v showroomu jsou k vidění opravdové skvosty.

 

 

A co teprve věnce! Ať už na stůl nebo na dveře, každý je unikát, stačí si vybrat ten svůj! Letos jsem opět neodolala ani já!

Marek Obadal/ web

Marek Obadal/ facebook