Vánoce se nám neúprosně blíží a věřím, že plno z Vás nemá ani páru, komu co koupit.. Určitě nechcete kupovat zbytečnosti a odbýt to stylem – hlavně aby tam něco bylo, ale na Vašem výběru Vám záleží! Aspoň já to tak mám, že chci svým dárkem vždy udělat radost a chci aby ten dotyčný věc, pokud možno nějakým stylem využil. Je fakt, že někdy ten výběr není vůbec lehký. Jsou lidi, kteří „všechno“ mají a když to nemají, tak si to prostě koupí.. Takže někdy si opravdu lámeme hlavu. Ale mám pár zaručených tipů, které vždy udělají radost a klidně je můžete nakupovat pořád dokola. Někdy stačí fakt vyvedená maličkost za pár peněz a udělá radost, jako nic jinýho. Ale takový kup se Vám nepodaří na poslední chvíli. Na tento nákup se soustřeďte už během roku. Když uvidíte nějakou věc u které Vás napadne konkrétní osoba a řeknete si, to je ono, tímto ji potěším, tak to prostě kupte a vůbec neváhejte!

Dnes dám pár tipů pánům, čím by mohli obdarovat své drahé polovičky!

Parfém Boucheron Quatre

image

Parfém, který snad voní každé ženě a každému muži na ženě:) Do tohoto parfému jsem se zamilovala i já a spousty mých kamarádek a hrdě ho nosíme! V létě byl všude beznadějně vyprodaný, jaký byl o něj zájem. Jde o krásnou, jemnou, nevtíravou vůni. Základem je cedrové dřevo, kašmír a pižmo, to vše obohaceno o kyselé odrůdy ovoce. Vůně není těžká a dlouho vydrží. Parfém na oblečení vydrží i několik dní.

Boucheron Quatre má krásný design flakonu. Lahvička je vytesaná z těžkého skla, typického pro výjimečné předměty. Nechybí dotek růžového zlata a bílého smaltu. Na první pohled Vás upoutá prsten Quatre, který je vymyšlen jako uzávěr parfému. Vytvořen ze čtyř kroužků, které tvoří perfektní kombinaci.

Parfém Boucheron Quatre koupíte v parfumeríích Marrionaud nebo na e-shopu Sensualite.cz

Krásné a originální kuchařky

laska-prochazi-kuchyni-001b laskominy-001c kucharka-tchyne-001

Teď si asi říkáte, že jsem se zbláznila:) Že by Vás doma s kuchařkou vypráskala.. Tak to pozor, tyhle kuchařky jsou trošku jiný a ženský se nad nima doslova rozplývají! Některý jsou dokonce i kreativní. O jedné takové jsem Vám už psala v článku Láskominy, najdete ho zde.

kvetinova-kucharka-cover-002 sladke-bary-001fin menu-podle-koko-004b

Já Vám navíc na tyto kuchařky můžu nabídnout slevu 25% z původní ceny, pokud do slevového kódu zadáte kód: Vánoce. Slevový kód uplatníte v nákupním košíku po zakliknutí „použít slevový kód“. Sleva se Vám odečte automaticky.

Nabídku všech těchto kuchařek najdete na www.smartpress.cz

 

Spodní prádýlko

body1

Zdroj fotky: Pinterest.com

Tak to snad ani nemusím psát, kde ho koupit, každej máte svý tajný místa:) Ale kdybyste fakt tápali a nevěděli si rady, tak vyražte třeba do Vaňkovky a navštivte Intimissimi nebo mají teď povedený kousky v HMku. Ve městě Vám můžu doporučit obchod Madam podprsenka a další obchůdky rozesetý po Brně. Vyberte to, co lichotí Vašemu oku a budete spokojení Vy i Vaše drahá polovička.

Šperky

Neznám ženu, kterou by nepotěšil šperk a to v jakékoliv podobě. Třeba zrovna ta vaše touží po krásných náušničkách nebo prstýnku, trošku ji naťukněte a zeptejte se jí. Že neznáte velikost prstýnku, který nosí? Vůbec nevadí, dnes už Vám vše obchodě vymění. Můj tip, kde koupíte v Brně fakt krásný kousky je obchod MIRROR, který nabízí značku Dyrberg/Kern. Najdete ho v Olympii.

dyrber2 dyrberg dyrberg1 dyrberg3

Dalším dobrým tipem by mohly být originální hodinky. Super výběr mají ve Freeportu na Hatích v klenotech Aurum. Většinou tu natrefím na fakt krásný kousky za dobrý ceny.Přikládám pár fotek, ať máte představu!

freeport hodinky1 freeport hodinky2 freeport hodinky3 freeport hodinky9 freeport hodinky2 freeport hodinky7

Pro ty, co mají doma zatvrzelé sportovkyně nebo je prostě cvičení baví, není od věci koupit permanentku do fitka. Vaše partnerka si tak udělá čas na sebe a bude se po cvičení cítit fajn, takže domácí pohoda je zaručena!:) A o tom to je, ne? Pokud ovšem drahá polovička nemá o cvičení ani potuchy a potřebuje poradit, tak Vám doporučím fitko přímo pro ženy, kde se o ni postarají od A do Z. Při první návštěvě ji zkušené instruktorky vytvoří cvičební plán, podle toho, jak často bude chtít chodit cvičit, dle jejich proporcí a podle toho, čeho by chtěla cvičením dosáhnout. Fitko navštěvují pouze ženy, takže pokud se třeba stydí a vy nechcete, aby ji okukovali ostatní pánové, ideální řešení. V Ladies Gym je mnoho dalších možností cvičení než jen posilovna, takže si může vybrat třeba skupinové lekce, jako TRX, HEAT, Zumbu, Bosu a další. Stačí se podívat na stránky Ladies Gym..

ladies1 ladies2 ladies3 ladies4

Přeji Vám šťastnou ruku ve výběru dárků pro svou drahou a ať se líbí!

 

 

 

 

 

 

 

 

náhled zdroj: Pinterest.com