Po dlouhé době jsem tu s tipem na úžasnou vůni. Možná si ještě vzpomínáte, že jsem Vám psala o parfému Coach už v minulém roce, tenkrát to byl Eau de Parfume a teď jsou tu s novinkou Eau de Toilette, tedy jemnější verzí vhodnou do letních dnů. Parfém Coach se stal jedním z velice oblíbených, snad proto, že jeho vůně je opravdu vábivá.

Značka Coach je hlavně známá jako tradiční výrobce luxusních kabelek, koženého zboží a módních doplňků. Jeho butiky najdete po celém světě. Trvalým symbolem řemeslné zručnosti je logo s dvojspřežím a kočárem. Parfémy prezentují mistrovskou kvalitu této značky.

Musím říct, že tato vůně se řadí k pár oblíbeným, které mám na seznamu a že jich není moc, napočítala bych jich tak maximálně sedm. V tomto jsem celkem náročná, nevoní mi kdeco:)

Najdou se v ní všechny ty, kterým voní květinové a ovocné vůně plné energie, cítit můžete svěží hrušku, bílou růži a cedrové dřevo, tato kombinace se moc povedla a pokud zvažujete novou vůni určitě ji vyzkoušejte!

Vůně byla inspirována moderním luxusem pramenícím z cool městské atmosféry New Yorku. Stejně jako kreace z kůže této značky, je to vrcholný nadčasový doplněk s kterým nešlápnete vedle. Těžký skleněný oválný flakon s charakteristickým Coach logem. Jeho vršek je tvarován do stříbrného “otočného zámku” imitující ikonické zavírání nejznámějších kabelek Coach. Typická visačka v provedení růžové kůže se stříbrným kovem je luxusním finálním zakončením. Logo s dvojspřežím a kočárem, trvalý symbol řemeslné zručnosti, je decentně vytlačeno ve skle. Hotový šperk!

My si brzy o tuto skvostnou vůni zasoutěžíme, zatím si užijte voňavé léto!

Vůně je dostupná ve všech parfumeriích nebo na eshopu Sensualite.