Dnes to bude něco z voňavého světa parfémů. Světa, kde si užívají naše čichové buňky. Dovedete si představit, že by žádné parfémy neexistovaly? Že bychom byli ochuzeni o ty překrásné vůně, které denně používáme? Určitě máte všichni ve štelářku tu svoji oblíbenou voňavou krásku, bez které nevycházíte z domu!

Čas od času vám tu budu představovat novinky ve světě vůní. Tentokrát jsem vybrala dvě, hodící se k blížícímu se Valentýnu. Obě to jsou rudé novinky loňského podzimu.

image

Jako první představím vůni znělého jména známé návrhářky Lolita Lempicka. Tvar flakónku je nepřehlédnutelný, jako byste ho vzali z pohádky Sněhurka, červenozlaté jablíčko zvané Sweet.

Parfém je skandálně návykový díky smyslnému pižmu, které se nachází v samotném nitru této vůně. Sweet připomíná chuť višní namočených v čokoládě. Tímto patří do takzvaných Gourmand vůní.

Horní tóny tvoří kombinace lahodných višní s karamelem na povrchu. Střední tóny udává hedvábně jemná chuť hořké čokolády – zdánlivě nevinná a přitom tak svůdná… Spodní tóny přináší pocit radosti díky skandální a zároveň něžné kombinaci pižma, hřejivých dřevitých tónů a hedvábně jemného kašmíru.

Tuto vůně je k dostání exkluzivně v parfumeriích Douglas.
image

Druhá vůně je od světoznámé značky Agent Provocateur, která já známá hlavně pro své nádherné spodní prádlo. Tak jako kousky spodního prádla je tato vůně Fatale Intense provokativní, lákavá, sexy a neodolatelná.

Fatale Intense je kořeněná vůně s nádechem orientálních květin. Vůně je velice sofistikovaná, provokativní, euforická a návyková. Mimořádně krásná a svůdná, stejně jako žena, která ji nosí. Tato exkluzivní dámská vůně kombinuje v horních složkách tóny lékořice s pikantními tóny chilli. Střední tóny tvořené lotosovým květem a dodávají vůni hedvábnou hladkost. Spodní tóny černé kůže, tahitské vanilky a ambry dotváří celek smyslné vůně.

Rudý flakón je znakem nebezpečí a touhy, takže pozor!:)

Fatale Intense je spolu s dalšími vůněmi Agent Provocateur exkluzivně v parfumerii Sephora.