Móda, ta nás holky nikdy nepřestane bavit, pořád budeme hledat ty nejskvělejší kousky do našich šatníků a nebudeme mít dost! Samozřejmě je dobré znát míru shoppingu:) Ale co, výborně se na to dívá, když dokážeme sladit svůj outfit k dokonalosti, no ne?

IMG_9761 IMG_9760

Jsou kousky, které jsou k nošení jednu sezónu, ale pak tu jsou takové kousky, které se dají oblékat několik let i desetiletí, takové ty nadčasové poklady, které určitě každá máme a těžko se jich zbavuje. A kam vyrazit na lov nadčasových kousků? Třeba do Rebelion store!

Nový rok začal v oblíbeném brněnském fashion storu Rebelion store novinkami. Jako první z nich se představuje kolekce od známého slovenského návrháře Roberta Vrzaly.

IMG_9028

Robert pracuje s příjemnými a netradičními materiály, jsou obohacené o jeho kresby, grafiky, které na textil přenáší, tímto je každý model jedinečný, tak jako jeho nositel!

Sama za sebe musím říct, že mě tahle móda baví, jsou to lehce extravagantní a stylové kousky, které ovšem jdou s dobou a nebudete je muset příští rok odložit a v podstatě každý kousek je originál, takže si v něm můžete libovat jen Vy!

IMG_9047 IMG_9023

Ještě jsem pro Vás nafotila další novinky od různých návrhářů, které teď v zimě zahřejí, jsou to kabáty a pohodlná, teplounká košile!

IMG_9022 IMG_9024 IMG_9026 IMG_9050

V Rebelionu si vybereme jak my holky, tak pánové! Store najdete na ulici Jakubská 123.

Rebelion store/ web/ eshop