Zaujal vás nadpis? Ano, čtete správně!:) Určitě víte, že různé pokrmy a vůně jsou používány jako afrodiziaka a já se s jednou takovou nedávno seznámila. Je to tak trošku jiný parfém než jsme zvyklé používat. Měl by mít totiž něco navíc než všechny ostatní a o tom dnes budu psát, taky si o jeden tento parfém zasoutěžíme, takže ho můžete vyzkoušet na vlastní kůži!

Adorami je jedinečný parfém, který kombinuje vibrační esence s vůní čistoty. Díky Bachovým květům a himalájským esencím aktivuje emoce a umožňuje každé ženě uvolnit smyslnost a vášeň, která vyprovokuje tělesnou chemii tak, aby se řídila touhou, dávala a přijímala lásku, takže dámy pozor!:) Ne nadarmo se říká, že vůně ovlivňují naše pocity a tady si je asi můžete užít ještě víc.

Vůně je intenzivní a sladká, nejde si ji nevšimnout. Hodí se spíše do chladnějších dnů, tak vynikne. Řekla bych, že na léto je moc těžká. Ale hlavně holky, tahle vůně obsahuje výtažek z vinné révy, z našeho oblíbeného vínečka!:)

Samotné balení je pastvou pro oči, ve flakonu plavou zlaté vločky a krásně se třpytí.

Vy máte teď možnost si o tento parfém zasoutěžit

Tady jsou pravidla soutěže:

  1. Dejte lajk facebookovému profilu LifestyleBrno
  2. Napište mi do zpráv na fb nebo na email tereza@lifestylebrno.cz, jestli už jste nějaké afrodiziakum vyzkoušeli a jak fungovalo:)

Parfém můžete koupit na eshopu Kouzelná kosmetika.