Oči jsou do duše okno, tak bychom si je měli pořádně chránit. Každý jsme si za život už určitě zažili s okem nějaký trable a víme, že je to  nepříjemný. A teď v létě to platí dvojnásob. Sluneční brýle jsou doplňkem, který by měl vlastnit každý z nás. Já je využívám po celý rok.

Jsou ale brýle a brýle. Těch za pár korun je všude spousty, můžeme si koupit několikatery a měnit je podle nálady, ovšem ochranu našim očím velkou neposkytnou. Pokud jste se už rozhodli přece jen investovat do kvality a hodláte si vybrat brýle, které jen tak nevyměníte, nastává otázka, kde je v Brně pořídit?

I já jsem si to několik let zpátky říkala. Nevěděla jsem, kam pro krásné, kvalitní brýle, které vám opravdu sednou. Tak jsem je vždy koupila v zahraničí. Dnes už vím, kam bych šla. Na začátku jara jsem se byla podívat v Očním Studiu Aleše Žejdla a byla jsem velmi příjemně překvapená. Tak velkou nabídku opravdu krásných brýlí jsem v Brně nečekala.

Pro vaši představu jsem nafotila pár inspirativních fotek, vybrala jsem ne moc extravagantní modely brýlí, které se dají nosit každý den.

Pro brýle jsem tentokrát vyrazila na pobočku na Moravské náměstí, tedy v centru Brna. Patří k těm menším pobočkám, za to výběr byl super. A milejší obsluhu jsem si nemohla přát! Pokud jste typ, který váhá a potřebuje poradit, tak vám doporučuji zajít sem.  Vyzkoušíte několik druhů brýlí a pojedete vyřazovací metodou:) Zvážíte pro a proti za asistence profíků, kteří vám pomohou vybrat to nejlepší pro vás.

Ještě bych měla podotknout jednu důležitou věc a tou jsou ceny brýlí, které vás určitě zajímají. Je tu široký rozsah, takže vybrat by si tu měl každý. Jsou tu značky známé i méně známé a nabídka je uzpůsobena tak, aby si vybrali všichni v různých cenových kategoriích. Je tu možnost pořídit velice kvalitní brýle za dva tisíce, ale i za deset tisíc. To už je na vás, kolik do brýlí můžete investovat.

Co mě ještě překvapilo, vzhledem k tomu, že do očních optik tolik nezavítám, protože dioptrické brýle nenosím. Tak veliký výběr dioptrických brýliček pro děti. Bylo jich opravdu hodně a moc se mi líbily, je super, že už i děti a samozřejmě vy rodiče máte na výběr pro své mrňouse. Největší výběr mají prý v optice na Nádražní.

Bylo mi nabídnuté i preventivní vyšetření zraku, které přímo v očním studiu provádí. Jedná se o 3D vyšetření, které se zároveň nazývá i jako vyšetření zážitkové. Pro klienta není nijak nepříjemné, ba naopak. Více se o tomto vyšetření můžete informovat přímo na stránkách nebo na pobočkách a objednat se dá online.

Oční Studia Aleše Žejdla najdete na : Nádražní, Křenové, Veveří a nově na Moravském nám.

Oční Studio Aleše Žejdla/ web

Oční Studio Aleše Žejdla/ facebook

Oční Studio Aleše Žejdla/ instagram