Krásky, mám pro vás další díl rubriky Vychytávky by Terez, kde představuji mnou odzkoušené beauty produkty se kterými jsem spokojená a doporučuju je s klidem dál. Dnes jsou to produkty ideální pro nás všechny. Tak pojďme na to!

 

image

Tekuté krystaly od INSIGHT

Perfektní přípravek na moje suché vlasy. Už jste si asi všimli, že svým kudrnám dopřávám různé druhy olejů, protože je fakt potřebují a oleje mají u mě velkou spotřebu. Jak ty na tělo, tak na vlasy. Dřív jsem je nemusela, ale teď si to bez nich nedovedu představit.

image image

Tekuté krystaly jsou určeny na všechny typy vlasů díky vyživujícím vlastnostem, přináší jas a hydrataci. Složení je pouze sezamový olej a olej z lněného semínka. Nezatěžuje vlas a krásně voní. Výrobky Insight jsou přírodního složení a neobsahují parabeny, barviva a jsou bez alergenní vůně.

Stačí ho jen malinko a vaše vlasy získají krásny lesk a výživu.

Kupuji přes svoji kadeřnici.

INSIGHT/ facebook

image

Inca Collagen

Krásky, super výživový doplněk pro nás holky po třicítce!

Inca Collagen je výživový doplněk s obsahem 100% čistého mořského Bio-Aktivního kolagenu bez přísad. Inca Collagen je výjimečný kolagen, který ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Kolagen je mimo pokožky důležitou strukturální látkou kostí, kloubů, svalů, pojivého vaziva a šlach.

Od 25. roku života se obsah kolagenu v pokožce snižuje každoročně o 1,5 %, po 40. roku se netvoří už vůbec, proto je jeho doplňování potřebné a vhodné pro zachování zdravé a pružné pokožky bez vrásek.

image image

Inca Collagen užívám každý ráno na lačno, kdy ho rozmíchám ve dvou deci vody a výsledky jsou vidět! Vlasy rostou, jako bych je hnojila, nehty se mi přestaly lámat a jsou krásně pevný. Doporučila bych ho asi všem, o to víc, pokud máte problém s růstem vlasů, vypadáváním a nehtíky máte jako papír. Pleť je jakoby víc napnutá a rozjasněná.

Balení obsahuje 30 sáčků, takže vám vystačí na měsíc. Já už jsem u konce.

Kupuji v Chytré lékárně!

Chytrá lékárna/ facebook

image

NOUVEAU BROW

Perfektní pomůcka pro vytvarování krásného obočí. Neměla jsem lepší tužku na obočí a to jsem se jim vyhýbala, většinou na mě obočí zvýrazněné tužkou působilo moc uměle. S touto tužkou vykouzlíte požadovaný tvar raz dva a vypadá přirozeně!

image

Voděodolná flat tužka na obočí s vysokým obsahem pigmentů Nouveau Brow dodává několikanásobně vyšší kvalitu barvy, než běžné tužky. Je samostrouhaná, tvarování tuhy do plochého tvaru si můžete vytvarovat vlastní vlásky obočí, které jsou téměř identických s přírodními chloupky. Velké možnosti využití jak v profesionálním líčení, prodlužování obočí, tak i při přípravě obočí či očních linek před permanentním make-upem. Dostupná je ve 4 odstínech: černá, tmavě hnědá, středně hnědá, light hnědá.

K dostání v salonu Samaniel Visage na Jiráskové 17.

Samaniel Visage/ facebook