Drahé girlz, protože se nám venku konečně udělalo jaro, mimochodem na tuto chvilku už jsem čekala jako na smilování, mám pro vás jarní soutěž! A tato soutěž nebude jediná, společně se salonem Sensualite vám připravujeme krásný jaro a budeme vás obdarovávat. Máte se na co těšit:)

Tentokrát můžete soutěžit o úžasný vůně značky CLEAN, které jsem vám představila v článku, najdete ho tady.

Jde opravdu o jedinečný vůně, který jsem si hned oblíbila. Momentálně používám Warm Cotton. Tato vůně je tak nádherně čistá, voní po vypraných ručnících právě vytažených ze sušičky. Asi se tomu přirovnání pousmějete, ale je to tak. Dokonce, je tam cítít i to teplo ze sušičky:) To my holky prostě poznáme.

Hrát se bude o vůni Fresh Laundry a Cool Cotton.

CLEAN Fresh Laundry EDT je sladší a zároveň svěží vůně v krásným fialovým flakonku. Cítit můžete ananas a svěžest ovoce, která přechází do květinového srdce nočního jasmínu, orchideje, anýzu, čerstvě řezané trávy a levandule.

Ve vůni CLEAN Cool Cotton EDT se snoubí konvalinka a okvětní lístky jasmínu se svěžestí vodního melounu a grapefruitu. Med dodává vůni sladkost, která je ale plně vyvážena tóny pižma a cedrového dřeva. Svěžest vůně Cool Cotton je zvýrazněna právě šťavnatým grapefruitem. Tato jedinečná kombinace „na slunci sušeného prádla“ a citrusů překrásně hraje na kůži.

Vůně CLEAN můžete vyzkoušet a koupit v parfumerii Sephora.

Pravidla soutěže:

  1. Dejte lajk facebookovému profilu LifestyleBrno
  2. Pozvěte všechny své přátele ke sledování FB profilu Lifestyle Brno ( po levé straně máte možnost „pozvat přátele k označení této stránky jako To se mi líbí“)
  3. Napište mi do zpráv na fb nebo na email tereza@lifestylebrno.cz, jedno slovo, které vám připomíná jaro a komu byste dali druhou vůni:)

Hodně štěstí!