Dobrá zpráva pro všechny holky, který si neví rady se svým obočím a potřebují helfnout. Nedávno se nám totiž v Brně otevřel salon, který se specializuje hlavně na úpravy obočí. Salon si založily dvě ségry, který se vzájemně doplňují a je to na jejich práci znát.

image image

Obočí, to se v poslední době řeší opravdu hodně, všechny jsme totiž pochopily, že s naším obličejíkem a výrazem udělá fakt hodně. A co si budem vykládat, mít krásný obočí o který se „nemusíš“ starat je docela pohodlný, ne?! Takže holky, se o vás dokonale postarají, dají vašemu obočí ten správný tvar a barvu, aby vy doma jste měly co nejmíň práce.

image image image image

Já sama jsem si to u holek byla vyzkoušet a byla jsem moc spokojená. Na úpravě obočí jsem byla po opravdu dlouhé době, nějak si ho zvládám upravovat doma sama, ale není to úplně ono. Danny mi obočí nejdřív nabarvila a pak následovalo upravování, kde za použití nůžek, vosku a nitě odstranila chloupky, které nejsou potřeba. Byla jsem moc zvědavá na metodu s použití nitě, neboli threading, která mě překvapila, že byla nebolestivá a rychlá.

image

Ségry Martina a Danny jsou závislé na dokonale upraveném obočí. Jejich koníčkem je péče o pleť, vizážistika a především úprava obočí! Martina je spíše realista, je hlavou The Brows Salon projektu a stará se o to, aby všechno běželo, tak jak má. Zato Danny je umělec tělem i duší, je srdcem projektu a stará se o jeho vizuální stránku a pečuje o klientky. Obě se v oblasti kosmetiky pohybují již několik let. Prošly si prací kosmetických poradkyň, vizážistek a brow artistek až došly k závěru, že je nejvíce fascinuje právě úprava obočí. Proto založily The Brows Salon:)

Pokud byste rády vyzkoušely jejich služby, pak jim neváhejte napsat nebo zavolat:)

The Brows Salon najdete na ulici Vážného 21 v Řečkovicích.

The Brows Salon/ facebook