Co děláte proto, abyste se cítili zdravotně lépe? Zkuste se nad tím zamyslet, protože dnešní doba je uspěchaná a kolikrát na zamyšlení ani nemáme čas, až když nás srazí na kolena nějaká nemoc nebo dlouhodobý zdravotní problém.

Kdybych měla mluvit sama za sebe, tak je to v první řadě pohyb,sport a pozitivní myšlení. Jsou to dvě věci, které mě hodí kdykoliv do pohody, ale určitě to není všechno. Nikdo nemládneme a musíme se o sebe starat. Ale kdy odhadnout ten čas, kdy už to potřebujeme víc než předtím? Asi pocitově…  Aspoň já to tak mám. Pořád si říkám, že to není tak strašný, ale už mi není dvacet ani třicet, s dětma je život celkem zápřah, občas se zapomenete najíst, napít, někdy jedete doslova na baterky a není žádná stopka, když mají trápení prcci a věnujete tomu všechnu pozornost.

Důsledkem našeho „moderního“ způsobu života je lidský organismus vystavován negativním civilizačním vlivům, je to znečištěné životní prostředí, nepřetržité přijímání toxických látek z jídla a pití, nadužívání léků a stres. To vše se neblaze projeví na našem zdravotním stavu. Častým řešením je zmírnění zdravotních potíží léky, které nám předepíše doktor. Tyto léky nám však svými vedlejšími účinky způsobují nové zdravotní problémy. Běžný člověk to řeší opět užíváním nových léků a tím se v podstatě dostává do začarovaného kruhu. Klasická ukázka dnešní doby.

V podstatě je jednoduché, co pro sebe musíme udělat. Měli bychom být fyzicky aktivní, správně se stravovat, vyhýbat se nadměrnému užívání léku a v neposlední řadě užívat správné doplňky stravy.

Docela často se právě na doplňky stravy ptáte, tak vám napíšu o těch, které jsem právě spotřebovala.

Po dvou měsících vám můžu napsat svoje dojmy z užívání třech produktů od Brandeis Clinic. Brandeis Clinic nabízí širokou škálu kvalitních výživových doplňků, stačí si vybrat. Všechny tři doplňky stravy jsou přírodního složení, takže do sebe necpete žádnou chemii.

Zvolila jsem tyto produkty:

image

Life Energy

Jak už sám název napovídá půjde o navrácení energie do života. Myslím, že každý občas máme chvilky, kdy se cítíme totál vyčerpaní a potřebujeme vzpruhu a právě Life Energy je k tomu uzpůsoben. Je nadupanej jen tím nejlepším pro naše tělo, aby se dalo v co nejkratší době do pořádku.

Osm vitamínů a šest přírodních extraktů v jedné tabletce vás nabije životní energií a navýší vaši koncentraci. Vitamin C podpoří psychickou činnost a odstraňuje pocity vyčerpání, antioxidant vitamin E chrání před oxidativním stresem. Vitamíny ze skupiny B zaručí správné fungování nervové soustavy i řádnou mozkovou činnost a navíc eliminují únavu.
Přírodní extrakty z kurkumovníku, schizandry či pepřovníku taktéž podpoří vaši psychickou činnost a dodají vám energii i na fyzickou námahu. Stačí jedna kapsle denně, která vám zaručí nekončící příval energie.
Moje dojmy jsou takové, že jsem opravdu byla plná energie už od rána, cítila jsem se celkově v pohodě i když celá rodina procházela postupně různými nemocemi, tak mě to nepoložilo a to jsem byla v přímém kontaktu s dětma.
 image
ACAI 800
Jako další jsem zvolila přípravek se superpotravinou Acai. Díky vysokému obsahu antioxidantů zpomaluje proces stárnutí buněk, a podporuje tak celkové omlazení organismu. Zároveň podporuje správné fungování imunitního systému. Působí jako prevence vzniku nádorových onemocnění a neurologických poruch. Protože podporuje metabolismus, je acai skvělým spojencem, snažíte-li se zhubnout. Jeho konzumace reguluje v organismu hladinu cholesterolu.
Acai obsahuje obrovské množství antioxidantů, vitamíny B1, B2, B3, E, C, minerály (fosfor, vápník, draslík) a esenciální mastné kyseliny, často se označuje za superpotravinu. Je také zdrojem proteinů a vlákniny.
Pokud potřebujete podpořit svoje zdraví, pak si tuto kůru určitě vyberte. Denně se užívají dvě kapsle, balení jich obsahuje 60, takže máte na měsíc vystaráno. Já bych doporučila délku užívání rozhodně prodloužit. Zvlášť pak v krizové období, jako jsou podzim a jaro a nemoci řádí všude kolem.
Jak už jsem psala výše, tak zrovna v období, kdy jsem doplňky užívala jsem se starala o nemocný kluky, kteří měli angínu a střevní potíže, skoro všichni kolem v rodině si aspoň jednu nemoc odbyli a já jsem z toho vyvázla ve zdraví. Možná jsem jen nějaký odolný druh, ale o tom pochybuju:)
image
Diamond Collagen + HA
Protože už mi není dvacet a ani třicet, tak jsem si v posledním výživovém doplňku dopřála dávku kolagenu, který je pro nás holky v tomto věku důležitý. Bohužel už se nám ho přirozenou cestou moc nedostává, takže si to musíme vynahradit touto cestou. Všechny toužíme po krásné pleti. Kolagen působí pozitivně i na zdraví kloubů, kostí a krevních cév. Kromě přímo získaného kolagenu podporuje i vlastní tvorbu kolagenu v organismu
Užívání je snadný, dvě kapsle denně během jídla. V jedné kapsli dodáte organismu 60% doporučené denní dávky vitamínu C.
Musím uznat, že pleť, ale hlavně vlasy jsou opravdu pecka. Rostou mi teď vlasy neuvěřitelným tempem. Dřív jsem bojovala za každý milimetr a teď jsou jak pohnojené.
Celkově můžu shrnout užívání doplňků jako velmi pozitivní. Energie jsem měla na rozdávání, cítila jsem se výborně. Výživové doplňky užívám s přestávkami po celý rok. Měním je podle toho, jak se cítím i podle ročního období. Větší nášup si určitě dávám v zimě a ta se bude už pomalu blížit.
Doplňky stravy Brandeis Clinic koupíte přes eshop / Eshop Brandeis Clinic