Rádi se oblíkáte, doslova si v shoppování libujete? Pak vám dnes udělám radost! Chtěla bych vám přestavit jeden originální store a eshop. Už jsem vám ho jednou zmínila díky představení nové kolekce Lukáše Macháček společně s Monikou Bagárovou, kterou JINEYLEVEL uváděl. Ovšem nejen tuhle kolekci si tu můžete pořídit, ale mnohem víc!

image

Vyřádit se můžou jak dámy, tak pánové, protože nabídka je velká a plná skvělých kousků, hlavně jsou to kousky trošku jiné než jste zvyklí vídat v běžných obchodech. To byla taky první vize storu JINEYLEVEL. Nechtějí být všední a to se jim povedlo!

image image image

Samotný store je sice v Praze, ale my máme to štěstí, že si věci můžeme objednat online přímo na jejich eshopu a věci máte do dvou dnů doma.

Store nabízí oblečení několika vybraných značek, pár vám jich představím…

Mně osobně nadchla značka Sixth June, je to mladá a progresivní pařížská značka založena roku 2008. Sixth June je orientován na urban a street oblečení převážně pro muže , na své si ale přijdou i ženy. Značka vyniká svým originálním zpracováním a střihem svých kousků. Sixth June vyrábí nejen oblečení, ale i kvalitní obuv.

image image image image

Čerstvou novinkou je značka AVIOR! Nekonvenční a high- life móda pro muže. Sofistikovaný , elegantní , expresivní…to vše je AVIOR, móda , která jde hlouběji než konvenční módní standarty a kombinuje jedinečné trendy s inovací, důrazem na kvalitu a pohodlí.

image image image image

Project X Paris je moderní streetwear značka pro muže vytvořená v roce 2015. Nachází inspiraci v městském životním stylu, street módě, avantgardní hudbě a pouličním umění. Kolekce navržená v Paříži se zaměřujeme na inovace, vysokou kvalitu výrobků a nejlepší módní trendy.

Dále je tu zastoupená kolekce od známého českého návrháře Lukáše Macháčka. O jeho nové kolekci s Monikou Bagárovou si můžete přečíst tady.

image

Boty tady mají taky luxusní, mrkejte!

image image

 

Jasně, že v JINEYLEVEL najdete mnohem víc, ale to už se podívejte na jejich eshop:)

JINEYLEVEL/ web/ eshop

JINEYLEVEL/facebook

JINEYLEVEL/ instagram