Dobré ráno krásky, dnes Vám chci napsat o své poslední návštěvě v kosmetickém studiu, které už několikátým rokem navštěvuji. Krásná pleť je základem každé z nás, všechny po ní toužíme, ovšem získat ji není lehké. Chce to někdy trošku popostrčit a pomoct jí. Jsou období, kdy se o svoji pleť nemusím nějak extra starat a vypadá hezky, je to většinou léto, kdy mi stačí si ji pořádně ráno a večer očistit a nic víc nepotřebuji. Sluníčko udělá svoje.

A pak je období, kdy s ni bojuji, občas se mastí, občas je hrubá, jakoby povadlá, prostě to není ono, to poznáme každá, když se na sebe ráno podíváme do zrcadla. Ještě bych měla dodat, že jsem v posední době bojovala i se zdravím a během krátké chvilky musela nasadit dvoje antibiotika, což mé pleti určitě na kráse nedodalo. Tak jsem nelenila a vyrazila ke své kosmetičce. Řekla mi, že nejlepší bude když pleť „obnovíme“, slovo je schválně napsáno v závorkách. Nejde o to, že kůži sloupneme:) Prostě ji jen dopomůžeme k tomu, aby se opět rozzářila a vypadala zase k světu.

Společně jsme vybraly ošetření zvané Total Youth, které je spojením velmi výkonných formulí spolu se specifickými technikami, pro zachování mladistvého vzhledu pleti po delší dobu.

IMG_7737

Jaké jsou benefity tohoto ošetření?
Velmi jemný peeling s ovocnými kyselinkami: odstraňuje kožní nečistoty a připravuje pokožku na vstřebávání aktivních látek, které prodlužují buněčný život.
Oční sérum a shakerová gelová maska mají okamžitý a výrazný liftingový efekt.

Toto ošetření okamžitě prozáří pleť a je určeno pro všechny věkové skupiny a všechny typy pleti! Takže si ho můžeme dopřát opravdu všechny.

Výsledek fakt stál za to a byl znatelný ihned! Textura pleti byla zjemněná, odstín pleti sjednocený, vrásky vyhlazené.

Řada ošetření proti stárnutí obsahující nové biotechnologické formule, které kombinují nové aktivní ingredience jež slouží k ochraně buněk, zintenzivňují jejich aktivitu a prodlužují jejich životnost.

Péče Total Youth je určena pro všechny typy pleti i pro tu velmi citlivou a křehkou a její výsledek je znatelný v jakémkoliv věku!

Pomáhá zachovat mladistvost vaší pleti.

Total Youth ošetření se dá absolvovat jako samostatné ošetření – jako prevence v mladším věku. Dále může předcházet jakémukoliv dalšímu ošetření Jean dʼEstrées zaměřenému proti stárnutí jako ideální “ startér“ pleti, aby ostatní ošetření byla ještě účinnější…  Pro dámy ve starším věku je ideální ji absolvovat jako kúru 3, nebo pěti ošetření, v rozmezí 10 dnů…

Total Youth ošetření, je srdcem péčí Jean dʼEstrées zaměřených proti stárnutí pleti!

IMG_7719 IMG_7724

Ochraňuje kmenové buňky, aby maximálně mohly plnit svoji funkci.

Ošetření je vhodné absolvovat právě v tuto dobu … dále pak například při změně ročního období, kvůli chemickému peelingu je vhodný právě teď, nedělá se v letním období.

Co mimo jiné toto salonní ošetření obsahuje ?

Začíná se odlíčením obličeje, krku a dekoltu, následuje jemná exfoliace pomocí kyseliny Glykolové a neutralizace. Poté jsou na pleť aplikovány algi-patche, plátky s účinnou látkou, které jsou aktivovány speciálním aktivačním lotionem, který nám plátky rozpustí a všechny účinné látky jsou vmasírovány do pleti, ošetří se i oční okolí a provede drenážní masáž. Poté se aplikuje modelážní maska z ovocných kmenových buněk, na závěr krém.

Ošetření trvá asi 80 minut.

Toto ošetření si můžete dopřát v kosmetickém salonu Veroniky Mrázové, najdete ho v Jundrově na ulici Veslařská 206.

Kosmetický salon Veronika Mrázová/ web