Tak jako se staráme o naši pleť na obličeji, tak bychom se měli věnovat a starat se o pokožku celého těla. Možná Vám to tak nepřijde, ale i ona stárne a někdy už bohužel nenávratně, takže prevence je základ a ona Vám to vrátí. Samozřejmě, že záleží na genetice a typu pokožky, ale věřte, že když ji věnujete péči, tak to bude znát a hlavně v pozdějším věku.

Čas od času si dopřávám tělové rituály, hlavně v letních měsících, kdy podle mě dostává pokožka nejvíc zabrat, protože ji vystavujeme sluníčku a je v podstatě dlouhodobě nechráněná oblečením pouze opalovákama a to taky občas podceníme, že jo… Takže nezapomínejte mazat, mazat a zase mazat, kdo maže ten jede!

Ale proč o tom vlastně dnes píšu, chtěla jsem Vám dat tip na úžasný tělový ošetření na kterým jsem minulý týden byla. Nese exotický název Zanzibar a ono vlastně takový exotický je! Kosmetická značka Thalgo, která je použita pro tělové ošetření Zanzibar je francouzskou mořskou kosmetikou, pečují o Vás tedy produkty, které jsou pouze z přírodních zdrojů moře.

 

A jak ošetření probíhá?

 

Je velice příjemné, začíná důkladným peelingem celého těla s použitím mořských krystalů, které dokonale vyhladí Vaše tělo a připraví na lepší příjem olejů do pokožky při masáži. Vyživující oleje, které jsou použity při masáži celého těla nádherně voní, opravdu si dokážu představit, že tento rituál by mohl probíhat někde na plážích Zanzibaru 🙂 Ale jsme v Brnečku, tak si to aspoň představíme! Pokožka je po ošetření na dotek jemná, hebká, vyhlazená a vyživená. Tento pocit vydržel několik dnů. Samotné ošetření trvalo asi hodinku. Součástí je i kosmetické ošetření ve stylu Zanzibar to se Vám protáhne na dvě hodiny. Doporučuje se právě v průběhu léta nebo po létě, aby se pokožka hydratovala a vyživila.

Na závěr jsem dostala vitamínový koktejl, kterej byl fakt výbornej, kdyby ho podávali v kokosu, tak tomu už vůbec nic nechybí! Ošetření Vám doporučuju vyzkoušet, je to takovej balzám pro duši i tělo.

Zanzibar tělové ošetření si můžete dopřát v salonu Sensualite Beauty na Cejlu 107. Pohodlně zaparkujete ve dvoře.

Sensualite Beauty/ web