Mám pro vás jednu zajímavou pozvánku! Týkat se bude hlavně budoucích nevěst a párů, které se do toho rozhodli v nejbližší době praštit. Pro vás ostatní může Wedding bazaar sloužit jako inspirace.

Pár let zpátky, jsem měla možnost se podílet na mnoho svatbách právě pro agenturu Svatby podle Katy, která tento Wedding bazar pořádá. Svatby jsem měla vždycky ráda, už jen kvůli  romantické atmosféře a vždy jsem chtěla vyzkoušet, jaké to je podílet se nějakým způsobem na dni D pro vás ostatní.

Díky mé osobní zkušenosti vám Svatby podle Katy můžu jen doporučit.

Ve svatebním světě se Katy pohybuje už od roku 2007, za tu dobu nasbírala nespočet zkušeností a získala si nejen v Brně své jméno!

Co vás čeká?

Po oba dny se můžete těšit na mnoho zajímavých dodavatelů, kteří připraví pro váš svatební den jen ty nejlepší cukrovinky, dorty, ušijí ty nejkrásnější šaty, jak pro nevěsty, tak pro družičky. Můžete tu zakoupit různé doplňky, jako jsou ozdoby do vlasů, boty a další svatební radosti:) Ani ženichové nepřijdou zkrátka a najdou si tu své.

Jelikož je Wedding bazar zároveň i prodejní akce, tak si tu můžete pořídit, co se vám zrovna líbí. Pokud nenajdete to co by se vám zrovna hodilo barevně, tak se můžete s dodavatelem domluvit na výrobě a dodání po akci.

Osobně se tu setkáte i s Katy a celým týmem SpK, kteří akci pořádají.

Wedding bazar bude probíhat 10. 1. od 12h a 11.1.od 10h v Tržnici Brno na Zelném trhu.

WEDDING BAZAAR/Facebook