Terasa a zahrada, to jsou místa, kde trávíme spoustu času, protože ho tady trávit chceme. Je to naše oáza klidu, naše klidné útočiště, kde odpočíváme a čerpáme novou sílu. Aspoň já to tak cítím. Proto mě napadlo sepsat tento článek. Jak už jsem si všimla, tak interiérový i exteriérový design baví i vás. Přece jen už jsme ve věku, kdy nám i obyčejný krásný květináč udělá radost:) A pokaždý když ulovíte fakt nějakej povedenej kousek na zahradu, ať už je to rostlina, křeslo, cokoliv hezkýho, tak se tetelíte radosti.

A tak mám pro vás inspiraci právě na tyhle povedený kousky, který obdivuji už několik let. Poprvé jsem je viděla v jednom hotelu a od té doby jsem chtěla mít něco podobnýho doma.

Showroom s těmito věcmi sice nemáme přímo v Brně, ale ve Zlíně. To zas taková dálava není a po domluvě se věci dají poslat i poštou.

Marek Obadal, dnes už známe jméno v českém světě interiérového designu. Já se nemůžu dočkat, až se s panem Obadalem a jeho manželkou setkám osobně. Jeho práce mě nesmírně baví a fandím mu moc! Doufám, že už brzy vám budu moct oznámit jednu radostnou zprávu spojenou právě s tímto jménem!

Momentálně jsou v nabídce fakt nádherný věci na zahradu a terasu. A to, jak zahradní nábytek, tak různé doplňky. Vybírat můžete z obrovského množství křesílek, květináčů, svícnů, misek a mnoho dalšího. Vše hezky ladí s přírodou a ozdobí každý prázdný kout.

Showroom najdete ve Zlíně na ulici Filmová 304.

 

Marek Obadal/ web

Marek Obadal/ facebook