Dnes to bude o kráse našich nohou. V létě mi od vás chodilo tolik zpráv ohledně pedikúry, tak si myslím, že tento článek bude přínosem a oceníte ho. Věřím, že všichni chceme mít hezký nohy, myslím tím komplet, ať už jde o hebkou kůži nebo nehty. Budu se asi opakovat, tak jak to píšu v některých dalších článcích, ale bez pravidelné péče to nepůjde, to víme všichni, jenže to je ten zádrhel u většiny z nás, chvíli to baví, a pak jde péče stranou.

Co takhle nemyslet na péči o nožky až v létě, ale starat se o ně už teď a v létě už se můžete radovat s krásných a zdravých nohou. Tady je můj tip! Byla jsem docela překvapená, co udělá jedna návštěva v Boutique salon. O své nohy pečuji během celého roku, ale péče od profíků je trošku jinej level, stačí pár návštěv a nohy jsou jako nové. Hlavně tu zjistíte plno zajímavých informací, jak se o nohy starat.

Zima je přirozeným obdobím pro posílení svého vnitřního já. Pokud budeme následovat zdravý životní cyklus, v zimě je třeba věnovat se sám sobě a spíše přijímat, než dávat. Můžeme tím načerpat podstatnou část energie do celého následujícího roku, který pak můžeme projít doslova lehčím krokem.

Tělo je nastavené regenerovat, pokud mu dáme dostatek času. A dvojnásob to platí o nohách, které jsou zatížené celoročním běháním “tam venku” a kterým se nedostává  dostatečné pozornosti.

Pravidelnou péčí o nohy v zimním období získáváme jedinečnou příležitost k uzdravení všech zátěží, které jsme během roku nasbírali. V letním období jsme odměněni jejich zdravím, krásou a vitalitou. Každá noha potřebuje čas, aby se dostala do rovnováhy. Obecně se dá říct, že pokožka nohy  potřebuje pro regeneraci 3 až 6 měsíců, záleží na intenzitě péče, revitalizace nehtů trvá 6 až 12 měsíců.

A výsledek? V Boutique Salonu věří na regeneraci a přirozenou krásu. Budete se opět těšit ze svých bilých zářivých nehtů a zdravých nohou. Mnozí klienti po letech své nohy opět objevují. Začínají vidět jejich krásu, kterou mnozí z nich viděli naposledy, když byli dětmi.

Pracují tu s mezinárodně oceňovaným kosmetickým konceptem v péči o nohy a ruce Margaret Dabbs London. Margaret Dabbs vytvořila skutečné beauty ošetření pro nohy i ruce. Ošetření je nesmírně uvolňující a relaxační a poskytuje okamžité a dlouhodobé výsledky.

Já sama to můžu potvrdit, mám za sebou druhé ošetření a nohy vypadají už teď krásně.

Salon má dárkové poukazy, které můžete koupit jako dárek.

Salon najdete v hotelu Maximus na Brněnské přehradě.

Boutique salon Maximus/ web