V baru 7 Hříchů bylo představeno komplet nové zimní menu. Naše chutě se oproti létu změnily, a tak bylo na čase přijít s drinky, které v nás vyvolají vánoční atmosféru!

Ve městě nám začaly vánoční trhy a o víkendu budete určitě přemýšlet, kam pokračovat dál. Můžete zvolit právě ginové království 7 Hříchů, návštěvu doporučuji.

Jak už víte bar se specializuje na drinky z ginu.

V novém menu najdete opět sedm drinků, které jsou spojené se 7 smrtelnými hříchy, 7 zajímavých Gin &Tonic, zaměřených převážně na prémiové giny, 5 základních Gin &Tonic, kde se nechaly vyniknout zajímavé toniky na základním ginu Tanqueray a 2 hot Gin &Tonic, což je úplná novinka v menu.

Rozšířila se i nabídka ginů, která se přehoupla přes 300 druhů a také toniků, kterých je v nabídce přes 40 druhů.

I když jde o ginový bar, vyberou si tu i ti, kdo mají rádi vino. Pro vás, kdo z nějakého důvodu nemůžete alkohol, jsou tu skvělé domácí nebo lahvové limonády taktéž zaměřené na zimní období. Přes den je k dispozici i výborná káva, pečlivě vybírána z českých pražíren, vždy jde o 100% arabicu.

 

Pro ty z vás, kteří zrovna neholdujete ginu je ve večerních hodinách k dispozici další bar, kde si přijdete na své.

To vše si můžete vychutnat v kombinaci s jedním či více domácích zákusků, ať už uvnitř baru nebo ve vyhřívaném venkovním atriu na pohodlných sedačkách.

Přes den je otevřeno vyhřívané venkovní atrium, kde se můžete uvelebit na pohodlných sedačkách.

Bar 7 Hříchů najdete na Jakubské 7.

7 Hříchů/ web

7 Hříchů/ facebook