Všechny toužíme po krásné pleti, a to nejlépe hned! Někdo má štěstí a příroda mu nadělila nádhernou pleť, ale pak jsou tu tací a je nás většina, kdo se o pleť musí denně starat a opečovávat ji, aby krásná byla! Víme, že to není zadarmo, a že do toho musíme investovat čas a peníze.

S přibývajícím věkem je to čím dál větší fuška. Naštěstí máme k dispozici několik pomocníků v oblasti péče o pleť. Ať už to jsou různé kosmetické produkty nebo obličejové masáže. které taky dělají hodně. Poslední měsíce podstupuji ruční liftingové masáže obličeje a musím napsat, že rozdíl byl znát velmi brzy, ale o tom zase jindy. K tomu používám osvědčené produkty mé milované kosmetické značky Institut Esthederm.

Budu se opakovat, snažím se na to klást důraz v každém článku, který věnuji péči o pleť, že základ krásné, rozzářené a čisté pleti je důkladné čistění. Už to zjistila spousta z nás, že toto je opravdový základ úspěchu. Pak jsou tu produkty, kterými pleť můžeme doslova rozmazlovat. Mezi tyto produkty patří právě sérum E.V.E. o kterém vám dnes chci napsat.

Je to taková živá voda neboli života budič pro naši pleť. S tímto sérem pleť doslova mládne den ode dne. A proč zrovna s tímto sérem? Čím je tak výjimečné?

Sérum pomáhá pokožce přirozeně se regenerovat a navrátit vlastní originální kvalitu pleti. Obsahuje 51 biomimetických látek pro podporu regenerace, zpevnění, rozjasnění pleti, obnovu hutnosti a omlazení. 51 biologicky dostupných látek, zcela bezpečných a nezbytných pro buněčný metabolismus a fungování kožní tkáně. Kůže je biologicky naprogramována k tomu, aby se sama opravovala a uchovala si mladistvost za podmínky, že bude mít vždy k dispozici všechny výživné látky, které potřebuje k životu, obraně a regeneraci.

Sérum E.V.E. postupně uvolňuje všechny výživné látky potřebné pro výživu a reprodukci buněk a dává každé pleti možnost obnovy v jakémkoliv věku. Proto je toto sérum vhodné pro každého, obzvlášť pokud cítíte, že je vaše pleť unavená a potřebuje dodat šťávu.

Výsledky můžete vidět už po prvním použití, kdy vás čeká zpevnění pleti, hloubková hydratace pokožky a korekce vrásek.

Používá se ráno nebo večer na celý obličej, krk a dekolt, kdy jemnými tahy masírujete ze středu obličeje směrem ven a roztíráte. 1-2 pumpičky jsou dostatečným množstvím.

Sérum velmi doporučuji, je to taková třešnička na dortu v péči pro vaši pleť. Mám už několikáté a vždy udělalo perfektní službu. 

Sérum můžete koupit přímo v salonu Esthederm Brno, který najdete v Brně v Novém Semilasse.

Esthederm Brno/ facebook

Esthederm Brno/ web