Pokud hledáte místo, kam byste chtěli uniknout z ruchu velkoměsta, zrelaxovat se, ukrýt se před hektickým stylem života mám tu pro vás jedinečný tip!

image

Krásný hotel Zochova chata, který jsem měla možnost už několikrát navštívit a užít si ho, je jeden z nejznámějších slovenských hotelů. Najdete ho v malebném prostředí Malých Karpat jen 34 km od Bratislavy, ukrytý v lese. Nachází se ve vinařské oblasti, takže vínečka je všude kolem dost.

image image image

Co bych asi nejvíc vypíchla je nádherný wellness centrum. Je udělané tak, že je doslova propojený s přírodou venku. Takový pohled, jako máte u bazénu se vám jen tak nenaskytne. Vždy ho doslova hltám očima. Užívám ten přítomný okamžik klidu a pohody. Nikdy nevíte, kdy se vám to znovu poštěstí.. Bazén je dostatečně veliký, takže i plavci si tam udělají těch pár svých temp. Hned vedle bazénu je výřivka. Krásný pohled se vám nabídne i večer, kdy je celý prostor vkusně nasvícen. Kolem bazénu jsou všude pohodlné lehátka, sedací vaky a dokonce i postele, takže dát si tady šlofíka, není problém:)

image image image image image image

Součástí wellness je i saunový svět, odpočívárna, masáže a fitko. Vše určeno pro váš dokonalý relax. A věřte mi, že tady si to opravdu užijete! Masáže a procedury jsou prováděny perfektní mořskou kosmetikou Thalgo, kterou já sama používám.

image image

Samozřejmě, že k takovému zážitku patří i výborné jídlo, které je v hotelu na skvělé úrovni. Čekejte čerstvost, lokální suroviny a nebe na jazyku:) Hned naproti hotelu je stylová dřevěná krčma, která patří přímo k hotelu. Tady si můžete dopřát typicky slovenskou kuchyni, jako jsou halušky nebo oštiěpok, kolínko a další dobrůtky!

image

Pokoje jsou prostorné, laděné do přírodních barev, čisté, abyste se cítili skvěle po celou dobu vašeho pobytu.

Můj osobní tip: Pokud zbožňujete víno a vysokou gastronomii, rozhodně se stavte do Wine Parku Elesko, který leží asi 15 minut od hotelu.

 

Hotel Zochova chata/WEB

Hotel Zochova chata/Facebook