Jak si zútulnit domov, abychom se v něm cítili ještě příjemněji a dýchala na nás fajn atmosféra a krásná vůně domova? V zimním období doma trávíme více času a teď obzvlášť! Podzimní období bylo vždy obdobím svíček, já si na ně zvykla už po celý rok. Postupem času jsem přešla od obyčejných svíček k těm více zážitkovým a kvalitnějším. A právě nerušené světlo svíček a příjemná vůně tuto atmosféru dokáže navodit.

 

 

Jakmile jednou doma vyzkoušíte svíčku, která vydrží hořet hodiny a dokonale voní, dá se říci jako parfém, je těžké vracet se k obyčejné svíčce. A podobně je to i s bytovými vůněmi. Čím dál více se stávají součástí našich domácností. Přeci jen s příjemnou vůní je vše vždy příjemnější.

 

 

Tento podzim jsem se vybavila v eshopu Criscalm, kde mají svíčky a bytové parfémy od značky Stoneglow. Criscalm je projekt partnerské dvojice, kterou na jejich cestě do Berlína, kde navštívili jeden známý obchod s bytovými doplňky, uchvátily svíčky ruční výroby z Velké Británie, a to nejen svým designem, vůní, ale vlastně i celkovou emocí. Po návratu do rodné země ale zjistili, že v Česku nejsou k sehnání. A tak se rozhodli tohoto dodavatele oslovit a přinést tuto voňavou krásu k nám, do České republiky.

 

 

Hlavním produktem eshopu Criscalm jsou ručně vyráběné vonné svíčky z přírodních zdrojů, zejména sójového vosku. Vonné svíčky, ale i další produkty na eshopu jako jsou bytové vůně, vůně do auta a difuzéry jsou od stejného výrobce z Velké Británie, který má svou tradici v ruční výrobě zavedenou již několik desetiletí. V České republice produkty tohoto výrobce dlouhodobě nenajdete nikde jinde než právě na eshopu www.criscalm.com.

 

 

Svíčky Stoneglow stačí jen samostatně postavit do prostoru a aniž byste svíčku zapálili, nádherně vám místo provoní.

 

 

Na webu jsou také ručně háčkované bytové dekorace, háčkované s láskou na Moravě. Které mohou posloužit právě i jako dekorace ke svíčce. A co jsem si ještě oblíbila já, to jsou vonné kartičky. Vypadají krásně, jsou takovým luxusním doplňkem v autě nebo v šatně, kde kartičku zavěsíte a krásně vám provoní celý prostor. Stačí si jen vybrat z oblíbené vůně. Tyto kartičky jsou i super dostupným dárkem.

Určtiě vám doporučuji eshop zkouknout, protože už jen některé svíčky vypadají jako šperk. A na výběr je spousta druhů.

Criscalm/ facebook

Criscalm/ web